MFP50SBRE52-7K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFP50SBRE52-7K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Foi de date: MFP50SBRE52-7K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFP50SBRE52-7K
Număr parc MFP50SBRE52-7K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 999332 pcs Fișa cu date MFP50SBRE52-7K.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFP Rezistenţă 7 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 7 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFP50SBRE52-7K5
MFP50SBRE52-7K5
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
In stoc: 1072828 pcs
Descarca: MFP50SBRE52-7K5.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-7K59
MFP50SBRE52-7K59
Producători: Yageo
In stoc: 1142993 pcs
Descarca: MFP50SBRE52-7K59.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-76K8
MFP50SBRE52-76K8
Descarca: MFP50SBRE52-76K8.pdf
MFP50SBRE52-7K15
MFP50SBRE52-7K15