MFP50SBRE52-75R
Prezentarea produsului
Număr parc: MFP50SBRE52-75R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Foi de date: MFP50SBRE52-75R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFP50SBRE52-75R
Număr parc MFP50SBRE52-75R Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 869570 pcs Fișa cu date MFP50SBRE52-75R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFP Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 75 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film