FMP4WVFRF73-150K
YageoYageo
FMP4WVFRF73-150K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP4WVFRF73-150K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 150K OHM 4W 1% AXIAL
Foi de date: FMP4WVFRF73-150K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP4WVFRF73-150K
Număr parc FMP4WVFRF73-150K Producător Yageo
Descriere RES 150K OHM 4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4949 pcs Fișa cu date FMP4WVFRF73-150K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Serie FMP Rezistenţă 150 kOhms
Putere (Wați) 4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 150 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film