FMP3WSJT-73-91R
Prezentarea produsului
Număr parc: FMP3WSJT-73-91R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 3W 5% AXIAL
Foi de date: FMP3WSJT-73-91R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMP3WSJT-73-91R
Număr parc FMP3WSJT-73-91R Producător Yageo
Descriere RES MF 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3613500 pcs Fișa cu date FMP3WSJT-73-91R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie FMP Rezistenţă 91 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 91 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Compoziţie Metal Film