CC1808MKX7RDBB102
YageoYageo
CC1808MKX7RDBB102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1808MKX7RDBB102
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
Foi de date: CC1808MKX7RDBB102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CC1808MKX7RDBB102
Număr parc CC1808MKX7RDBB102 Producător Yageo
Descriere CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 655967 pcs Fișa cu date CC1808MKX7RDBB102.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.087" (2.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume 311-4543-2
CC1808MKX7RDBB102-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose