CC1812C513R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC1812C513R-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1812C513R-10
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului CMC 51UH 200MA 2LN 3.5 KOHM SMD
Foi de date: 1.CC1812C513R-10.pdf2.CC1812C513R-10.pdf3.CC1812C513R-10.pdf4.CC1812C513R-10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CC1812C513R-10
Număr parc CC1812C513R-10 Producător Laird Technologies
Descriere CMC 51UH 200MA 2LN 3.5 KOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 80V Tensiunea nominală - AC 42V
Dimensiune / Dimensiune 0.205" L x 0.138" W (5.20mm x 3.50mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Horizontal, 4 Flat Lead Alte nume 240-2453-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 51µH @ 100kHz
Impedanță @ Frecvență 3.5 kOhms @ 40MHz Înălțime (Max) 0.140" (3.55mm)
Tip filtru Signal Line Caracteristici -
descriere detaliata 51µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.5 kOhms @ 40MHz 200mA DCR 500 mOhm Rezistența DC (DCR) (Max) 500 mOhm
Rating-ul curent (Max) 200mA Aprobări -