AHA50AJB-2K7
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA50AJB-2K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.7K OHM
Foi de date: AHA50AJB-2K7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA50AJB-2K7
Număr parc AHA50AJB-2K7 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.7K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34910 pcs Fișa cu date AHA50AJB-2K7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 2.7 kOhms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AHA50AJB-2R2
AHA50AJB-2R2
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 1
In stoc: 40781 pcs
Descarca: AHA50AJB-2R2.pdf
RFQ
AHA50AJB-2R
AHA50AJB-2R
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.0 OHM 1
In stoc: 44267 pcs
Descarca: AHA50AJB-2R.pdf
RFQ
AHA50AJB-2K
AHA50AJB-2K
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2K OHM 1%