AHA50AJB-27R
YageoYageo
AHA50AJB-27R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA50AJB-27R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES CHAS MNT 27 OHM 5% 50W
Foi de date: AHA50AJB-27R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA50AJB-27R
Număr parc AHA50AJB-27R Producător Yageo
Descriere RES CHAS MNT 27 OHM 5% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40183 pcs Fișa cu date AHA50AJB-27R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 27 Ohms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 27 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound