AC0201FR-072K74L
YageoYageo
AC0201FR-072K74L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC0201FR-072K74L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: AC0201FR-072K74L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AC0201FR-072K74L
Număr parc AC0201FR-072K74L Producător Yageo
Descriere RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20589723 pcs Fișa cu date AC0201FR-072K74L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.05W, 1/20W
Tensiune - Defalcare 0201 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie AC
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0201 (0603 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului AC0201FR-072K74L Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 2.74k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film