AC0201FR-072K4L
YageoYageo
AC0201FR-072K4L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC0201FR-072K4L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.4K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: AC0201FR-072K4L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AC0201FR-072K4L
Număr parc AC0201FR-072K4L Producător Yageo
Descriere RES SMD 2.4K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12464706 pcs Fișa cu date AC0201FR-072K4L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie AC Rezistenţă 2.4 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 2.4 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film