Y17457K77000B3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y17457K77000B3R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y17457K77000B3R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 7.77K OHM 1/4W J LEAD
Foi de date: Y17457K77000B3R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y17457K77000B3R
Număr parc Y17457K77000B3R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 7.77K OHM 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4430 pcs Fișa cu date Y17457K77000B3R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare SMD Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Serie SMR1DZ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 J-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y17457K77000B3R Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding lui FIFO 2
Descriere extinsă 7.77k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 7.77K OHM 1/4W J LEAD Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil