Y174582R5000A0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y174582R5000A0R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului SMR1DZ 82R5000 TCR0.2 0.05% B T
Foi de date: Y174582R5000A0R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y174582R5000A0R
Număr parc Y174582R5000A0R Producător Vishay Precision Group
Descriere SMR1DZ 82R5000 TCR0.2 0.05% B T Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3453 pcs Fișa cu date Y174582R5000A0R.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD, Stand Off Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serie SMR1DZ Rezistenţă 82.5 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Strip
Pachet / Caz 2512 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 82.5 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil