RFCMF1220100M4T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFCMF1220100M4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RFCMF1220100M4T
Producator / Marca: Walsin Technology
Descrierea produsului CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Foi de date: RFCMF1220100M4T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RFCMF1220100M4T
Număr parc RFCMF1220100M4T Producător Walsin Technology
Descriere CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1244858 pcs Fișa cu date RFCMF1220100M4T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Serie RFCMF
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric), 4 Lead Alte nume 1292-1030-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 120 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.047" (1.20mm) Tip filtru Signal Line
Caracteristici - descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 200mA DCR 2.5 Ohm
Rezistența DC (DCR) (Max) 2.5 Ohm Rating-ul curent (Max) 200mA
Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RFCM3327
RFCM3327
Producători: RFMD
Descriere: IC PWR DOUBLER 1GHZ MCM9X8