RFCMF1220100M3T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFCMF1220100M3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RFCMF1220100M3T
Producator / Marca: Walsin Technology
Descrierea produsului CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD
Foi de date: RFCMF1220100M3T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RFCMF1220100M3T
Număr parc RFCMF1220100M3T Producător Walsin Technology
Descriere CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 603444 pcs Fișa cu date RFCMF1220100M3T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Serie RFCMF
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric), 4 Lead Alte nume 1292-1029-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 80 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.047" (1.20mm) Tip filtru Signal Line
Caracteristici - descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 1.5 Ohm
Rezistența DC (DCR) (Max) 1.5 Ohm Rating-ul curent (Max) 300mA
Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RFCON130803SF6B001
RFCON130803SF6B001
Producători: Walsin Technology
Descriere: CONN SMA JACK STR EDGE MNT
In stoc: 19888 pcs
Descarca: RFCON130803SF6B001.pdf
RFQ
RFCON161202SA6B001
RFCON161202SA6B001
Producători: Walsin Technology
Descriere: CONN RP-SMA JACK R/A PCB
In stoc: 14800 pcs
Descarca: RFCON161202SA6B001.pdf
RFQ
RFCCWALL
RFCCWALL
Producători: Dialight
Descriere: COLORDRIVER RF WALL MT CTRL
Descarca:
RFCS04021000BJTWS
RFCS04021000BJTWS
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP SILICON 10PF 25V 0402
Descarca: RFCS04021000BJTWS.pdf
RFCCMASTER
RFCCMASTER
Producători: Dialight
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 3-24V 350MA
Descarca: RFCCMASTER.pdf
RFCM2680
RFCM2680
Producători: RFMD
Descriere: IC PWR DOUBLER 1GHZ MCM9X8
Descarca: RFCM2680.pdf
RFCCSLAVE
RFCCSLAVE
Descarca: RFCCSLAVE.pdf
RFCMF1220100M4T
RFCMF1220100M4T
Descriere: CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Descarca: RFCMF1220100M4T.pdf
RFCS04021000BJTT1
RFCS04021000BJTT1
Descriere: CAP SILICON 10PF 5% 25V 0402
Descarca: RFCS04021000BJTT1.pdf
RFCCREMOTE
RFCCREMOTE
Descriere: COLORDRIVER REMOTE CONTROL TX
Descarca: RFCCREMOTE.pdf
Producători: RFMD
Descarca: RFCM3327.pdf
RFCON070303MF6B001
RFCON070303MF6B001
Descriere: CONN MMCX JACK STR EDGE MNT
Descarca: RFCON070303MF6B001.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW