FKP2C006801D00HSSD
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FKP2C006801D00HSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 680PF 2.5% 63VDC RAD
Foi de date: FKP2C006801D00HSSD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FKP2C006801D00HSSD
Număr parc FKP2C006801D00HSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 680PF 2.5% 63VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 247435 pcs Fișa cu date FKP2C006801D00HSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±2.5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1217
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 680pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 680pF
Aplicații High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FKP252
FKP252
Producători: Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere: MOSFET N-CH 250V 25A TO-220F