FKP2C001501D00JSSD
Prezentarea produsului
Număr parc: FKP2C001501D00JSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 150PF 5% 63VDC RAD
Foi de date: FKP2C001501D00JSSD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FKP2C001501D00JSSD
Număr parc FKP2C001501D00JSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 150PF 5% 63VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197963 pcs Fișa cu date FKP2C001501D00JSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1215
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 150pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 150pF
Aplicații High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FKP280A
FKP280A
Producători: Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere: MOSFET N-CH 280V 40A TO-3PF
In stoc: 23351 pcs
Descarca: FKP280A.pdf
RFQ
FKP252
FKP252
Descriere: MOSFET N-CH 250V 25A TO-220F
In stoc: 55754 pcs
Descarca: FKP252.pdf
RFQ
FKP2C013301D00KSSD
FKP2C013301D00KSSD
Producători: WIMA
Descriere: CAP FILM 3300PF 10% 63VDC RAD
Descarca: FKP2C013301D00KSSD.pdf
FKP202
FKP202
Descriere: MOSFET N-CH 200V 45A TO-220F
Descarca: FKP202.pdf
FKP253
FKP253
Descriere: MOSFET N-CH 250V 20A TO-220F