Y11230R50000F9R
Prezentarea produsului
Număr parc: Y11230R50000F9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.5 OHM 1% 8W TO220-4
Foi de date: Y11230R50000F9R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y11230R50000F9R
Număr parc Y11230R50000F9R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.5 OHM 1% 8W TO220-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7185 pcs Fișa cu date Y11230R50000F9R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-4 Dimensiune / Dimensiune 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Serie VPR221S Rezistenţă 500 mOhms
Putere (Wați) 8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-220-4, SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.158" (4.01mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 500 mOhms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil