Y11230R50000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y11230R50000B0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.5 OHM 0.1% 8W TO220-4
Foi de date: Y11230R50000B0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y11230R50000B0L
Număr parc Y11230R50000B0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.5 OHM 0.1% 8W TO220-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6481 pcs Fișa cu date Y11230R50000B0L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-4 Dimensiune / Dimensiune 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Serie VPR221S Rezistenţă 500 mOhms
Putere (Wați) 8W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-4, SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.158" (4.01mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 500 mOhms ±0.1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil