Y09430R02500F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09430R02500F0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09430R02500F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.025 OHM 10W 1% RADIAL
Foi de date: Y09430R02500F0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y09430R02500F0L
Număr parc Y09430R02500F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.025 OHM 10W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5183 pcs Fișa cu date Y09430R02500F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serie VCS302 Rezistenţă 25 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Temperatura de Operare -
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.01mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 25 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil