Y09430R01000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09430R01000F9L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09430R01000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 10W 1% RADIAL
Foi de date: Y09430R01000F9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y09430R01000F9L
Număr parc Y09430R01000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.01 OHM 10W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1948 pcs Fișa cu date Y09430R01000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serie VCS302 Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Alte nume 804-1050
Y09430R01000F9L-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.01mm) Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 10 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil