Y09400R02010D0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09400R02010D0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.021 OHM 0.5% 1.5W
Foi de date: Y09400R02010D0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y09400R02010D0L
Număr parc Y09400R02010D0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.021 OHM 0.5% 1.5W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 22989 pcs Fișa cu date Y09400R02010D0L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.080" W (17.50mm x 2.03mm)
Serie VCS103 Rezistenţă 20.1 mOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, Flat Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.190" (4.83mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 20.1 mOhms ±0.5% 1.5W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil