Y09400R01000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y09400R01000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 1% 1.5W
Foi de date: Y09400R01000F9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y09400R01000F9L
Număr parc Y09400R01000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 0.01 OHM 1% 1.5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25471 pcs Fișa cu date Y09400R01000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.080" W (17.50mm x 2.03mm)
Serie VCS103 Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, Flat Leads Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.190" (4.83mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 10 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil