Y00546R20000F9L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y00546R20000F9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 6.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: Y00546R20000F9L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y00546R20000F9L
Număr parc Y00546R20000F9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 6.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25496 pcs Fișa cu date Y00546R20000F9L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±12ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Serie VTA Rezistenţă 6.2 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 6.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil