Y005447R0000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y005447R0000B9L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 47 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Foi de date: Y005447R0000B9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y005447R0000B9L
Număr parc Y005447R0000B9L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 47 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22569 pcs Fișa cu date Y005447R0000B9L.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Serie VTA Rezistenţă 47 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 47 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil