Y005010R0000M0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y005010R0000M0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului TRIMMER 10 OHM 0.5W WIRE LEADS
Foi de date: Y005010R0000M0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y005010R0000M0L
Număr parc Y005010R0000M0L Producător Vishay Precision Group
Descriere TRIMMER 10 OHM 0.5W WIRE LEADS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5811 pcs Fișa cu date Y005010R0000M0L.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Wire Leads
Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.400" x 0.300" Face x 1.250" L (10.16mm x 7.62mm x 31.75mm)
Serie Accutrim™1202LB Material rezistiv Metal Foil
Rezistenţă 10 Ohms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Numărul de viraje 25
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 10 Ohms 0.5W, 1/2W Wire Leads Panel Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment