Y005010K0000K0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y005010K0000K0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS
Foi de date: Y005010K0000K0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y005010K0000K0L
Număr parc Y005010K0000K0L Producător Vishay Precision Group
Descriere TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5966 pcs Fișa cu date Y005010K0000K0L.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Wire Leads
Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.400" x 0.300" Face x 1.250" L (10.16mm x 7.62mm x 31.75mm)
Serie Accutrim™1202LB Material rezistiv Metal Foil
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Numărul de viraje 25
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata 10 kOhms 0.5W, 1/2W Wire Leads Panel Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment