Y0028100R000T2L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0028100R000T2L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100 OHM 1W 0.01% AXIAL
Foi de date: Y0028100R000T2L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y0028100R000T2L
Număr parc Y0028100R000T2L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100 OHM 1W 0.01% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7146 pcs Fișa cu date Y0028100R000T2L.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serie VTA Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±0.01% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil