Y0028100R000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0028100R000F0L
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: Y0028100R000F0L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y0028100R000F0L
Număr parc Y0028100R000F0L Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9498 pcs Fișa cu date Y0028100R000F0L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±8ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serie VTA Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil