TLCX400K00Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TLCX400K00Q
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 400K OHM 0.02% 1/4W RADIAL
Foi de date: 1.TLCX400K00Q.pdf2.TLCX400K00Q.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TLCX400K00Q
Număr parc TLCX400K00Q Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 400K OHM 0.02% 1/4W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6586 pcs Fișa cu date 1.TLCX400K00Q.pdf2.TLCX400K00Q.pdf
Toleranţă ±0.02% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Serie TLC
Rezistenţă 400 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -25°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.264" (6.70mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 400 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film