TLCX200K00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TLCX200K00A
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES 200K OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Foi de date: 1.TLCX200K00A.pdf2.TLCX200K00A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TLCX200K00A
Număr parc TLCX200K00A Producător Vishay Precision Group
Descriere RES 200K OHM 0.05% 1/4W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6887 pcs Fișa cu date 1.TLCX200K00A.pdf2.TLCX200K00A.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Serie TLC
Rezistenţă 200 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -25°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.264" (6.70mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 200 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film