FNPZR0020A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FNPZR0020A
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SHUNT 0.002 OHM 0.05% 500W
Foi de date: FNPZR0020A.pdf
Starea stocului 86 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FNPZR0020A
Număr parc FNPZR0020A Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SHUNT 0.002 OHM 0.05% 500W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 86 pcs Fișa cu date FNPZR0020A.pdf
Tip Shunt, Battery Toleranţă ±0.05%
Coeficientul de temperatură ±1ppm/°C Serie FNP
Rezistenţă 2 mOhms Putere (Wați) 500W
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata 2 mOhms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Compoziţie Metal Foil