FNPZ5R000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FNPZ5R000A
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RESISTOR SHUNT 5 OHM 0.05% 500W
Foi de date: FNPZ5R000A.pdf
Starea stocului 93 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FNPZ5R000A
Număr parc FNPZ5R000A Producător Vishay Precision Group
Descriere RESISTOR SHUNT 5 OHM 0.05% 500W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 93 pcs Fișa cu date FNPZ5R000A.pdf
Tip Shunt, Battery Toleranţă ±0.05%
Coeficientul de temperatură ±1ppm/°C Serie FNP
Rezistenţă 5 Ohms Putere (Wați) 500W
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata 5 Ohms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Compoziţie Metal Foil