V375C3V3T50BN2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C3V3T50BN2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V375C3V3T50BN2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375C3V3T50BN2
Număr parc V375C3V3T50BN2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6781 pcs Fișa cu date V375C3V3T50BN2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 77% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Numărul părții de bază V375C3V3T50