V375C3V3T50BL3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C3V3T50BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V375C3V3T50BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 541 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C3V3T50BL3
Număr parc V375C3V3T50BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 541 pcs Fișa cu date V375C3V3T50BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 77% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Numărul părții de bază V375C3V3T50