V375C2E50BS2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C2E50BS2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 50W
Foi de date: V375C2E50BS2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375C2E50BS2
Număr parc V375C2E50BS2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4568 pcs Fișa cu date V375C2E50BS2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 73.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Numărul părții de bază V375C2E50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C2H50BF2
V375C2H50BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 50W
In stoc: 3553 pcs
Descarca: V375C2H50BF2.pdf
RFQ
V375C2E50BN2
V375C2E50BN2
Producători: Vicor
In stoc: 6349 pcs
Descarca: V375C2E50BN2.pdf
RFQ
V375C2E50BS
V375C2E50BS