V375C2E50BL3
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C2E50BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 50W
Foi de date: V375C2E50BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C2E50BL3
Număr parc V375C2E50BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3502 pcs Fișa cu date V375C2E50BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 73.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Numărul părții de bază V375C2E50