V300C5C50BS3
VicorVicor
V300C5C50BS3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C5C50BS3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 50W
Foi de date: V300C5C50BS3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V300C5C50BS3
Număr parc V300C5C50BS3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6288 pcs Fișa cu date V300C5C50BS3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 81% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C5C50BL3
V300C5C50BL3
Producători: Vicor Corporation
Descriere: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
In stoc: 999 pcs
Descarca: V300C5C50BL3.pdf
RFQ
V300C5E100B
V300C5E100B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 615 pcs
Descarca: V300C5E100B.pdf
RFQ
V300C5C50BS
V300C5C50BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 50W