V300C5C50BL3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C5C50BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Foi de date: V300C5C50BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 999 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C5C50BL3
Număr parc V300C5C50BL3 Producător Vicor Corporation
Descriere CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 999 pcs Fișa cu date V300C5C50BL3.pdf
Tensiune - Lucrare 50W Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 5V
Tensiune - Intrare (Max) 375V Tensiune - Dropout (tipic) 180V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută ITE (Commercial) Polarizare Quarter Brick
Configurarea ieșirii 1 Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Codul producătorului V300C5C50BL3
Reglementarea liniei 81% Caracteristici OVP, UVLO
Caracteristici Pins 10A Descriere extinsă Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Descriere CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Curent - Breakover 3kV (3000V)