V300C12C150BS
VicorVicor
V300C12C150BS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C12C150BS
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V300C12C150BS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 724 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C12C150BS
Număr parc V300C12C150BS Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 724 pcs Fișa cu date V300C12C150BS.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C12C75B2
V300C12C75B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 75W
In stoc: 4413 pcs
Descarca: V300C12C75B2.pdf
RFQ
V300C12C150BN3
V300C12C150BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W
In stoc: 678 pcs
Descarca: V300C12C150BN3.pdf
RFQ
V300C12C150BS2
V300C12C150BS2