V300C12C150BN2
VicorVicor
V300C12C150BN2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C12C150BN2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V300C12C150BN2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 702 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C12C150BN2
Număr parc V300C12C150BN2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 702 pcs Fișa cu date V300C12C150BN2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aplicații ITE (Commercial)