V24C28C50BL
VicorVicor
V24C28C50BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C28C50BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 50W
Foi de date: V24C28C50BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 628 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C28C50BL
Număr parc V24C28C50BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 628 pcs Fișa cu date V24C28C50BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Alte nume 1102-1285
V24C28C50BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 1.78A
Numărul părții de bază V24C28C50 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24C28C50BL2
V24C28C50BL2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 50W
In stoc: 716 pcs
Descarca: V24C28C50BL2.pdf
RFQ
V24C28C50BF3
V24C28C50BF3
Producători: Vicor
In stoc: 663 pcs
Descarca: V24C28C50BF3.pdf
RFQ
V24C28C50BL3
V24C28C50BL3