V24C28C50BF3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C28C50BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 50W
Foi de date: V24C28C50BF3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 663 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C28C50BF3
Număr parc V24C28C50BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 663 pcs Fișa cu date V24C28C50BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 89% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.78A Numărul părții de bază V24C28C50