V150B28T150BF2
VicorVicor
V150B28T150BF2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B28T150BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 150W
Foi de date: V150B28T150BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150B28T150BF2
Număr parc V150B28T150BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2700 pcs Fișa cu date V150B28T150BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.9%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 5.36A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B28M250BS3
V150B28M250BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 250W
In stoc: 225 pcs
Descarca: V150B28M250BS3.pdf
RFQ
V150B28T150B
V150B28T150B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 3310 pcs
Descarca: V150B28T150B.pdf
RFQ
V150B28T150BG2
V150B28T150BG2
In stoc: 6040 pcs
Descarca: V150B28T150BG2.pdf
V150B28M250BS2
V150B28M250BS2
Descarca: V150B28M250BS2.pdf
V150B28T150BF
V150B28T150BF