V150B28T150B
VicorVicor
V150B28T150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B28T150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 150W
Foi de date: V150B28T150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B28T150B
Număr parc V150B28T150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3310 pcs Fișa cu date V150B28T150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.9%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 5.36A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B28T150BF3
V150B28T150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 6844 pcs
Descarca: V150B28T150BF3.pdf
RFQ
V150B28M250BN
V150B28M250BN
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 250W
In stoc: 5920 pcs
Descarca: V150B28M250BN.pdf
RFQ
V150B28T150B2
V150B28T150B2
Descarca: V150B28T150B2.pdf
V150B28T150B3
V150B28T150B3
Descarca: V150B28T150B3.pdf
V150B28M250BS2
V150B28M250BS2
Descarca: V150B28M250BS2.pdf
V150B28T150BF
V150B28T150BF
Descarca: V150B28T150BF.pdf
V150B28M250BN3
V150B28M250BN3
Descarca: V150B28M250BN3.pdf
V150B28T150BG
V150B28T150BG