V110C48E100BL
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C48E100BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V110C48E100BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 743 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 743 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V110C48E100BL
Număr parc V110C48E100BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 743 pcs Fișa cu date V110C48E100BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Numărul părții de bază V110C48E100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C48E100BN
V110C48E100BN
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 3959 pcs
Descarca: V110C48E100BN.pdf
RFQ
V110C48E100BG2
V110C48E100BG2
Producători: Vicor
In stoc: 666 pcs
Descarca: V110C48E100BG2.pdf
RFQ
V110C48E100BL2
V110C48E100BL2