V110C48E100BG3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C48E100BG3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V110C48E100BG3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 570 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V110C48E100BG3
Număr parc V110C48E100BG3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 570 pcs Fișa cu date V110C48E100BG3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Numărul părții de bază V110C48E100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C48E100BG
V110C48E100BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W