MV036F072M017A
MV036F072M017A
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 7.2V 150W
In stoc: 641 pcs
Descarca: MV036F072M017A.pdf
RFQ
MV036F090M013-CB
MV036F090M013-CB
Producători: Vicor
Descriere: VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
In stoc: 4041 pcs
Descarca: MV036F090M013-CB.pdf
RFQ
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW