MV036F072M017-CB
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MV036F072M017-CB
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Foi de date: 1.MV036F072M017-CB.pdf2.MV036F072M017-CB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MV036F072M017-CB
Număr parc MV036F072M017-CB Producător Vicor
cantitate valabila 4459 pcs Fișa cu date 1.MV036F072M017-CB.pdf2.MV036F072M017-CB.pdf
Tensiune - ieșire 7.2V Tensiune - intrare 32 V ~ 50 V
IC / Partea utilizată MV036F072M017 Conținutul furnizat Board(s)
Serie VI Chip® VTM® Regulator Topologie Buck
Putere - Ieșire 120W Ieșiri și tip 1, Isolated
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours) Scop principal DC/DC, Step Down
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - Comutare 3MHz
descriere detaliata MV036F072M017 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Curent - ieșire 16.67A