AX02-303R9
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX02-303R9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AX02-303R9
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului FIXED IND 3.9UH 10A 6.8 MOHM SMD
Foi de date: AX02-303R9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AX02-303R9
Număr parc AX02-303R9 Producător Triad Magnetics
Descriere FIXED IND 3.9UH 10A 6.8 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79447 pcs Fișa cu date AX02-303R9.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.524" L x 0.591" W (13.30mm x 15.00mm)
ecranare Shielded Serie AX02
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 3.9µH Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 10A 6.8 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 6.8 mOhm Max
Ratingul curent 10A Curent - saturație 18A