AX02-302R2-T
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX02-302R2-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AX02-302R2-T
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM
Foi de date: AX02-302R2-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AX02-302R2-T
Număr parc AX02-302R2-T Producător Triad Magnetics
Descriere FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52165 pcs Fișa cu date AX02-302R2-T.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.524" L x 0.591" W (13.30mm x 15.00mm)
ecranare Shielded Serie AX02
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12A 5.1 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 5.1 mOhm Max
Ratingul curent 12A Curent - saturație 24A